SPECIALISTA KVALITY

Referenční číslo
4-10-352175
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vzdělání či zkušenosti v elektro oblasti? Láká Tě působení v oblasti kvality v automotive? Pak se nám ozvi, kariérní růst, zajímavé benefity a flexibilní pracovní doba jsou samozřejmostí.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za elektronická zařízení montážní linky
  • řešení případných problémů výrobního procesu
  • audity
  • reporting

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • vzdělání technického směru (preferována elektro oblast)
  • znalost elektronických a elektrických součástek
  • anglický jazyk min. na úrovni B2
  • vyhláška 50 - velkou výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
Benefity
  • 13., 14. a 15. mzda
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti