KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ | 40.000 KČ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
109-18-405215-3
Popis pozice

Hledáme kolegu do týmu na pozici Kontrolor kvality

Co vás čeká:

  • Kontrola Kvality: posuzování kvality výrobků a procesů
  • Měření a reporty: Provádění měření, zaznamenávání důležitých dat a tvorba reportů
  • Spolupráce na inovacích: spolupráce na návrhu a implementaci inovativních nápravných opatření
Požadavky
  • SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost Normy ISO TS 16949
  • Důkladnost, smysl pro detail
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování / stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Kafetérie