SPECIALISTA KVALITY

Referenční číslo
5-10-382297
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

CO VÁS ČEKÁ?

  • Podílíte se na přípravě zavádění nových projektů do sériové výroby z hlediska kvality
  • Zodpovídáte za hodnocení kvality dílů v projektové fázi
  • Tvoříte dokumentaci kvality pro budoucí sériovou výrobu
  • Spolupracujete při odstraňování nedostatků v oblasti kvality
  • Aktivně spolupracujete s vedoucím kvality daného projektu a ostatními odděleními (logistika, technologie, zajišťování forem, výroba atd.)
Požadavky
  • Středoškolské vzdělání
  • Nj nebo Aj mírně pokročilý
  • Dobrá znalost práce na PC – Excel, Word
  • ŘP oprávnění B
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Obědy za 23 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající regionu
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.