SPECIALISTA KVALITY - 1 SMĚNA - KUNICE - 30 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
13-18-367862
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolvent potravinářského oboru a hledáte si první zaměstnání? Nebo již zkušenosti máte a hledáte si novou pracovní příležitost? Lokalita Kunice je Vám blízká?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás na pozici SPECIALISTA ODDĚLENÍ KVALITY!

Náplň práce:

  • Spolupráce na zajištění kvality a zdravotní nezávadnosti výrobků
  • Sledování platné legislativy a s tím spojené korektury textů na obalech
  • Spolupráce na vývoji nových výrobků
  • Kontrola a aktualizace specifikací surovin a výrobků
  • Práce s databázemi obchodních řetězců
  • Sestavování bilancí kakaa
  • Spolupráce s externími laboratořemi, vyhodnocování výsledků laboratorních analýz

Nástup: ihned

Lokalita: Kunice-Vidovice

Směna: 7:00 - 15:30

Mzda: nástup 30 000 Kč

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně potravinářského směru
  • Znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost PC
Benefity
  • Dotované stravování v areálu - oběd pouze za 20 Kč
  • Sleva na nákup výrobků společnosti
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance