Specialista kvality

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
5-18-349259
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Kvalita! Kvalita! Kvalita! Proč třikrát? Protože oddělení kvality v oboru automotive je jistota kvalitního zaměstnání! A pokud nyní hledáte pracovní uplatnění jako kvalitář/ka a máte dostatek zkušeností, podívejte se níže, co Vás na pozici čeká:

  • Odpovědnost za svěřené projekty z hlediska kvality
  • Provádění rozborů zmetkovitosti a reklamací interních i zákaznických
  • Účast na jednání u zákazníka/dodavatele týkajících se kvalitativních problémů či požadavků
  • Ve spolupráci s výrobou a technologií budete analyzovat vady a navrhovat opatření k jejich odstranění
  • Podílení se na zavádění nových projektů do sériové výroby

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Vaše CV!

Požadavky
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office) - Znalost SAP výhodou
  • Řidičské oprávnění sk.B
  • Zkušenost z automotive na podobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalost ISO/TS 16949, Formel Q, řízená dokumentace, výkresová dokumentace, PF, FMEA, PKŘ, SPC, znalost nástrojů k řešení interní a externí zmetkovitosti (8D, Ishikawa, 5Why, Pareto apod.)
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Firemní vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Flexibilní pracovní doba