SPECIALISTA HELPDESKU 3.ÚROVNĚ

Referenční číslo
4-16-354537
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolvent VŠ obor informatika? Případně máš SŠ vzdělání, ale již zkušenosti v praxi? Hledáme nového kolegu na pozici specialista helpdesku 3.úrovně. Budeš komunikovat se zákazníky, pracovat na vývoji aplikací, řešit vyskytlé softwarové problémy.

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • znalost jazyků PL/SQL a Java
  • kreativní myšlení, vymýšlení nových způsobů
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce
Benefity
  • možnost pracovat na HPP
  • 20 dnů dovolené + 3 dny sick days
  • flexibilní pracovní dobu (pevná část 9-15 hodin)
  • možnost HomeOffice
  • stravenky
  • multisport karta
  • příspěvek k narození dítěte
  • teambuildingy a jiné firemní akce (např. "čokoládová středa") a mnoho dalšího