SPECIALISTA ELEKTRO | 1 SMĚNA | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405861-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA ELEKTRO.

Co bude náplní Tvého dne?

  • Plnění požadavků zadaných vedoucím montáže
  • Administrativní úkony spojené s elektro-seřizovací činností
  • Provádění montáží, demontáží, oprav a čištění strojů, zařízení a přípravků
  • Diagnostika elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických závad, konzultace rentability oprav se zákazníkem
  • Stanovení rozsahu seřizovací práce a následné provedení opravy včetně -vypsání požadavku na náhradní díly
  • Předání požadavků na revize a kalibrace reviznímu technikovi
  • Provádění dalších potřebných prohlídek
Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

  • SOU/SŠ vzdělání elektro-technického směru
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost technické dokumentace
  • Vyhláška č. 50 § 5 a vyšší podmínkou
  • MS Office
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Manuální zručnost
Benefity

Co Ti nabídneme na oplátku?

  • Práce na jednu směnu
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Vitamínové balíčky
  • Teambuildingové akce
  • Firemní knihovna