PRODUKTOVÝ SPECIALISTA| automotive

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
4-18-402126
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi analytický zaměřený? Máš zkušenosti s finančním plánováním, kalkulací nákladů a reportingem? Zvládneš komunikovat v AJ na denní bázi? Láká tě zázemí mezinárodní společnosti?

Pak neváhej a dej nám o sobě vědět !!!

Náplň práce:

  • spolupráce mezinárodním týmu při tvorbě obchodních případů pro nové a stávající produkty
  • maximalizace zisků pro produktové řady
  • komunikace s obchodními partnery v AJ
  • spolupráce s oddělením vývoje
  • analýzy nákladů
  • reporting
Požadavky
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • AJ na úrovni min. B2
  • praxe v plánování, program managementu nebo projektovém řízení min 3 roky
  • zkušenosti s tvorbou analýz a reportingem
  • znalost prostředí automotive VÝHODOU
Benefity
  • prémie, bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasného HO
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost smlouvy na dobu neurčitou