SPECIALISTA BOZP - VÝROBNÍ ZÁVOD

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-392019
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je pro Vás bezpečnost na pracovišti důležité téma? Rozumíte normám a nařízením BOZP a

umíte tyto vědomosti aplikovat ve výrobním závodě?

Pokud ano, ozvěte se nám!

Pro našeho mezinárodního klienta momentálně obsazujeme pozici

Náplní práce je:

  • vedení agendy BOZP s důrazem na dodržování norem napříč společností
  • posuzování rizik BOZP za účelem jejich prevence
  • práce s legislativou, požadavky a jejich implementace
  • koordinace činností souvisejících s ochranou životního prostředí, likvidací odpadů atd.
  • komunikace a spolupráce se státní správou
  • tvorba interních standartů a norem práce
  • koordinace a řízení školení zaměstnanců
  • evidence pracovních úrazů
Požadavky
  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenosti z výrobního závodu
  • znalost legislativy BOZP,ŽP,PO
  • zkoušky ZOZ
  • zkušenosti s vedením interních i certifikačních auditů
  • dobrá znalost MS Office (především Excel a Word)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dojíždění
  • dotace na stravování
  • možnost nadstandartní lékařské péče
  • smlouva na dobu neurčitou