SPECIALISTA BOZP| PROSTĚJOV| vhodné pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-406321-1
Popis pozice

Máte již prokazatelné zkušenosti v oblasti BOZP a PO nebo jste čersvtvým absolventem v tomto oboru? Domluvíte se anglicky?

Tak to by se Vám mohla tato nabídka líbit!

Náplň práce:

  • příprava a zpracování kategorizace prací
  • posuzování podmínek hygieny práce a ergonomie
  • spolupráce při řešení rizik
  • příprava školících materiálů
  • zpracování reportů
  • komunikace s externími institucemi a orgány
Požadavky
  • odborná způsobilost v prevenci rizik z BOZP a PO (OZO)
  • zkušenosti z oblasti BOZP z výrobního prostředí výhodou
  • znalost AJ alespoň na úrovni B1
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • dárky při významných životních událostech