SPECIALISTA BOZP A PO | PÍSECKO

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-405807-2
Popis pozice

Na Písecku máme místo pro SPECIALISTU BOZP A PO!

Chcete pracovat v dynamickém prostředí automotive segmentu a dál se profesně rozvíjet? Pak neváhejte.

Náplň práce:

  • Zaštítění BOZP, PO a ŽP agendy
  • Preventivní pochůzky po firmě, analýza rizik
  • Řešení problémů a prac. úrazů
  • Jednání s úřady, lékařem, hygienou apod.
  • Školení zaměstnanců v dané problematice
  • Hodnocení bezpečnosti strojů ve výrobě
Požadavky
  • Angličtina na úrovni minimálně B1 pro každodenní užití slovem i písmem
  • Praxe v oblasti BOZP, PO a ŽP
  • OZO certifikace v BOZP
  • Zkušenosti v automotive
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Smlouva na dobu NEURČITOU
  • Podpora při zajištění všech nutných certifikací v oboru bezpečnosti
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění