SPECIALISTA BOZP A PO | JIHLAVA | AUTO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-367982
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Bezpečnost práce a požární ochrana je Vaše parketa? Pokud Vás jednotvárná práce bez pohybu vyloženě drtí, pak je tohle příležitost třeba pro Vás.

Jednička na českém trhu v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce hledá do svého týmu nové kolegy. Staňte se externím specialistou BOZP a PO pro naše klienty na Vysočině.

Zajímá Vás více informací? Pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • servis klientům v oblasti BOZP a PO
  • rozvoj a poradenství v širokém týmu specialistů
  • zajištění kompletního outsourcingu služeb pro významné společnosti
  • cestování v přidělené části kraje Vysočina - Jihlava + okolí
  • služební automobil je samozřejmostí (včetně soukromého užívání)
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • OZO v PO, č. 133/1985 Sb. podmínkou!
  • OZO v BOZP, č. 309/2006 Sb. podmínkou!
  • dobré organizační schopnosti
  • ochota cestovat v přiděleném regionu
  • ŘP sk. B, aktivně
Benefity
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • služební auto včetně soukromých km zdarma
  • flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • odborné vzdělávání