SPECIALISTA BOZP A PO

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-10-400674-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost jako BOZP Specialista ve výrobní firmě? Domluvíš se v angličtině? Pokud jsi si odpověděl/a ano, tak je tato pracovní nabídka přímo pro Tebe.

Co jako specialista BOZP a PO budeš mít na starosti?

  • Zajišťovat a kontrolovat dodržování pravidel BOZP, ŽP, požární ochrany a právních požadavků a podnikových norem
  • Poskytovat podle potřeby znalosti a dovednosti v oblasti BOZP vedoucím pracovníkům
  • Zajišťovat údržbu budovy v závodu Brno z pohledu dokumentace, revizí atd.
  • Analyzovat rizika v oblasti BOZP, ŽP, odpadového hospodářství v závodě
  • přinášet řešení ke zlepšení pracovních podmínek a dodržování zákonných požadavků
  • Organizovat a vést školení
  • Organizovat a řídit audity BOZP a ŽP
Požadavky
  • praxe na obdobné pozici v oblastech BOZP, ŽP min. 2 roky.
  • znalost norem ISO 45001, ISO 14001 a dalších právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
  • znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
  • řidičský průkaz typu B
Benefity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • jazykové kurzyí
  • Odborné vzdělávání
  • Multipass karta