SPECIALISTA BOZP A OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-10-365112
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi byste zúročili své zkušenosti a praxi v oblasti BOZP a životního prostředí v mezinárodní společnosti? Pokud se nebojíte komunikovat v anglickém jazyce a nebojíte se nové výzvy, tak se nám přihlaste!

Náplň práce:

  • identifikace a hodnocení pracovních rizik
  • šetření pracovních úrazů
  • poradenství v oblasti BOZP a životního prostředí
  • provádění interních školení
  • koordinace oblasti životního prostředí
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • odborná způsobilost v oblasti BOZP
  • zkušenosti s ochranou životního prostředí
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1) je PODMÍNKOU
  • analytické, prezentační a komunikační dovednosti

Výhodou:

  • Odborná způsobilost v oblasti PO
Benefity
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávání, kariérní růst