SPECIALISTA BOZP A PO | automobil i k osobním účelům!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-30-345531
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v oblasti bezpečnostního inženýrství? Máte certifikaci o způsobilosti v BOZP a PO? Jste rádi pánem svého času? Tak hledáme právě Vás!

Česká společnost a jednička na trhu v oblasti požární ochrany a BOZP hledá do svého týmu zkušeného a spolehlivého specialistu v oblasti BOZP a PO.

Náplň práce:

  • servis klientům v oblasti PO a BOZP,
  • rozvoj a poradenství v širokém týmu specialistů,
  • zajištění kompletního outsourcingu služeb pro významné klienty společnosti.
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • pracovní zkušenosti v oblasti bezpečnostního inženýrství,
  • být OZO v PO a BOZP (133/1985 a 309/2006),
  • ochota cestovat, řidičský průkaz sk B.
  • velmi dobré organizační schopnosti,
  • odolnost vůči stresu.
Benefity
  • Stravenky a další firemní benefity.
  • Služební automobil i k osobním účelům (včetně využití na soukromou dovolenou apod.)
  • Další odborné vzdělávání a rozšiřování Vaší kvalifikace.