SPECIALISTA AUTOMATIZACE | Až 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-398811
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti z oblasti programování robotických pracovišť? Domluvíš se v německém jazyku?

Pokud jsi odpověděl ANO, pak hledáme právě TEBE!

Staň se SPECIALISTEM AUTOMATIZACE a pracuj pro moderní mezinárodní společnost!

A co bude tvojí náplní práce?

  • budeš vytvářet programy pro nové projekty
  • úzce spolupracovat s výrobním oddělením
  • připracovat koncepty pro vývoj nových řešení v automatizaci
  • spravovat a optimalizovat robotické pracoviště
Požadavky
  • vzdělání v oblasti elektro nebo kybernetiky
  • zkušenost s programováním robotických pracovišť
  • znalost programování
  • NJ na úrovni min. B1 - každodenní komunikace s manažéry, vytváření reportů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravováni
  • bonus za doporučení
  • týmové a celofiremní akce