Specialista automatizace až 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-10-406149-1
Popis pozice

Zajímá Tě automatizace, robotizace a PLC programování?

Máš kladný vztah k technice a zkušenost z výrobní společnosti?

Na pozici budeš:

  • zodpovídat za výrobní linku po stránce automatizačních technologií
  • zodpovídat za roboty ve výrobě a nastavovat programy
  • opravovat případné chyby na výrobní lince po stránce automatizačních technologií.

Zaručíme Ti stabilní zázemí mezinárodní společnosti a možnost získávat nové znalost a zkušenosti v oblasti, která Tě baví - automatizace a robotizace.

jdeš do toho s námi? Ozvi se...

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technické
  • Praxe v oblasti automatizačních technologií výrobní společnosti
  • schopnost domluvit se anglicky (občasné jednání s dodavateli)
  • znalost PLC programování
  • znalost mechaniky
Benefity
  • 13. plat
  • měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • penzijní pojištění
  • zvýhodněné tarify