SPECIALISTA AUTOMATIZACE

Referenční číslo
4-10-383157
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Stabilní strojírenská společnost s dlouholetou působností v regionu hledá vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA AUTOMATIZACE.

Vaší pracovní náplní bude zejména:

  • údržba, opravy HW a SW řídících systémů strojů a technologie
  • podílení se na implementaci digitálních technologií ve výrobě a údržbě
  • komunikace s dodavateli při údržbě
  • spolupráce s techniky údržby na přípravě plánu oprav
Požadavky
  • vzdělání v oblasti automatizace, elektro, programování nebo v oblasti řídících systémů
  • platná vyhláška 50/78 Sb. paragraf 6
  • aktivní znalost programování PLC a znalost měničové techniky
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny B
  • výhodou je praxe v údržbě
Benefity
  • měsíční prémie
  • měsíční docházkový bonus
  • prémie za splnění ročního plánu
  • 13.plat
  • příspěvek na penzijní připojištění