IS Specialista

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-15-356616
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • správu laboratorního informačního systému (LIMS) - správu a školení uživatelů, implementaci nových objektů a funkcí, správu požadovaných úprav a změn, testování a ověřování funkčnosti, komunikaci s pracovníky laboratoře, komunikaci s globálními administrátory systému (znalost systému LIMS není nutná)
  • správu laboratorních počítačových SW v odd. QC - správa uživatelů, odpovědnost za funkční nastavení systémů, zajištění shody s požadavky na počítačové systémy provozované v režimu správné výrobní praxe (CFR21 part 11; Eudralex Annex 11)
  • uživatelskou podporu v systémech používaných v odd. QC (tvorba postupů pro uživatele, školení uživatelů, optimalizace procesů)
  • spolupráci na projektech s ohledem na lokální i korporátní informační systémy
  • definici uživatelských požadavků při zavádění nových laboratorních instrumentů využívajících SW
  • analýzu rizik, testování, implementaci počítačových systémů, validaci dle interně definovaných předpisů, prezentaci systémů při auditech
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru (informatika, elektrotechnika, automatizace, farmacie, chemie)
  • zájem o IT technologie, digitalizaci, inovace
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost
  • systematické myšlení, schopnost učit se za běhu, trvalé vzdělávání
  • schopnost samostatného řešení úkolů i práci v kolektivu
  • proaktivní přístup
  • anglický jazyk – aktivní znalost nutná

Uvítáme:

  • zkušenost s prací s laboratorním informačním systémem (LIMS)
  • znalost laboratorní instrumentace, případně práce v laboratoři
  • znalost problematiky validace počítačových systémů, integrity dat, ISPE GAMP,
  • zkušenosti v oblasti informačních systémů
  • zkušenosti v oblasti farmacie
  • důkladné a kvalitní zaškolení do všech požadovaných aktivit
  • školení v oblastech zákonných požadavků a jejich praktické realizace
  • dobré platové podmínky
  • zaškolení do všech požadovaných aktivit v rámci adaptačního programu
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod (stravenky, penzijní připojištění, životní kapitálové pojištění, příspěvek na sport, kulturu)
  • rozšířený počet dnů dovolené a placené zdravotní volno až 6 dnů v roce
  • zázemí stabilní společnosti