SPECALISTA VÝVOJE METOD TVÁŘENÍ s NJ/AJ, až 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-21-346025
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se ve výrobních technologiích ve strojírenské (automotive) oblasti, pracujete ve 2D a 3D CADu a domluvíte se v AJ nebo NJ? V případě, že splňujete zmíněné požadavky, následující náplň práce na pozici SPECIALISTA VÝVOJE METOD TVÁŘENÍ Vás nezaskočí:

  • tvorba metodických plánů výroby dílů (lay-outů)
  • výpočty materiálové spotřeby, rozviny dílců
  • přejímky metod a konstrukcí tvářecích nástrojů
  • kontroly rozpracovanosti u dodavatelů, zapracování a přejímky nástrojů
  • spolupráce při plnění KPI´s (stanovených výkonnostních ukazatelů)
  • optimalizace výroby lisovaných dílů
  • spolupráce s ostatními pracovníky výroby (vedoucí APU, procesní inženýři, techničtí specialisté) při řešení operativních problémů a procesu trvalého zlepšování
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického zaměření
  • 5 let ve strojírenství, oblast automotive
  • NJ nebo AJ k dennímu využití
  • práce ve 2D a 3D CAD (Catia,Visi)
  • znalost výrobních technologií a zařízení (plošné tváření)
  • znalost konstrukce tvářecích nástrojů
  • znalost ocelí používaných v automotive
  • orientace v zákaznické technické dokumentaci – standardy automotive
  • systematičnost a metodický přístup
  • technické kompetence
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
  • příspěvky na ubytování resp. dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání