SOUSTRUŽNÍK l 2 dny práce - 2 dny volno l NYMBURK

Plný úvazek
Mzda
23 500 - 25 500 Kč
Referenční číslo
5-18-357159
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Už Vám vadí noční směny? Umíte pracovat se soustruhem? Orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Uplatněte Vaše zkušenosti a znalosti na pozici soustružníka ve strojírenské firmě spadající do stástní sféry.

Nastoupit můžete ihned! Stačí jen Váš životopis!

Požadavky
  • SOU technického směru výhodou,
  • zkušenosti s NC nebo CNC obráběním
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • po roce ve společnosti zajímavý příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • finanční podpora sportu, kultury a zdraví
  • příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené
  • sick day