SOLUTION ARCHITECT, Českobudějovicko, 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
7-10-346024
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do oddělení Digital Delivery hledáme SOLUTION ARCHITECTA! Jedná se o IT pozici, kde byste měli mít zkušenost s prací na projektech a znáte oblast IT architektury.

Co Vás přesně čeká?

  • budete navrhovat logickou i technickou architekturu aplikačních systémů + řešení v oblasti mobilních aplikací, portálových řešení a související integrace
  • budete vytvářet celou koncepci rozvoje informačních systémů včetně související technické dokumentace
  • kooperace s vývojáři a designery a jejich kordinace v rámci přípravy architektonických návrhů
  • prezentace návrhů a koncepcí rozvoje
  • budete zodpovídat za realizaci daného projektu a zachování navrženého konceptu řešení

Mzdová otázka otevřená, vždy záleží na konkrétních zkušenostech. Takže pokud se na to podle uvedeného popisu cítíte, určitě nám zašlete svůj profil!

Požadavky
  • technický backround
  • zkušenost s prací na IT projektech
  • znalost oblasti IT architektury, zejm. integračního a aplikačního prostředí
  • ovládání funkčního, aplikačního a datového modelování (např. UML)
  • znalost integrační technologie, SOA, přehled o životním cyklu vývoje aplikace
  • ochota realizace velkých komplexních řešení

Uvítáme, pokud:

  • znáte procesy v oblasti utilit
  • jste hrdým vlastníkem certifikace v oblasti EA nebo BPMN 2.0
  • zvládáte prezentace na veřejnosti
  • jste schopen/schopna komunikovat s lidmi napříč společností - od kolegů v IT, mimo IT i směrem k našemu vedení
Benefity

5 týdnů dovolené

Stravenky

Příspěvek na penzijní připojištění

Vzdělávání a systematický osobní rozvoj

Příležitost k profesnímu růstu

Pružná pracovní doba

Placené volno nad rámec zákoníku při významných životních událostech