Software Solution Architect

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-16-347874
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost, která pokrývá pro všechny své pobočky využití efektivních technologií a operací a má na starosti správu všech vzájemně propojených IT aktivit (obchodní aplikace, monitorování výroby, řízení projektů) hledá Software Solution Architect.

Občasné vycestování a denní komunikace v anglickém jazyce s Francií a dalšími zeměmi.

Náplň práce:

  • Návrh a validace software, IT a podnikové architektury v jednotlivých zemích (AT, CZ, SK, HU, RO, BG)
  • Porozumění podnikatelským konceptům v pojišťovnictví
  • Ověření požadavků byznysu
  • Porozumění stávajícího designu technologií a architektury
  • Navrhování změn v architektuře informačních systémů
  • Popis, komunikace a ověření navrhované architektury s týmem pro globální architekturu ve Francii
  • Podpora s koordinací implementací navrhovaných řešení
  • Podpora životního cyklu vývoje aplikací - proces vývoje softwaru
  • Psaní specifikací a celkové dokumentace týkající se architektury v regionu střední a východní Evropy
Požadavky
  • Znalost technologií a vývojových nástrojů: MS, NET Framework & .NET CORE, C #
  • Design a analytické dovednosti: UML / Design Patterns
  • Zkušenosti se systémovou integrací: WSDL / SOAP
  • Znalost databází a ORM: T-SQL (MS SQL server)
  • Umět pracovat v SPARX Enterprise Architect nebo jiném podobném nástroji
  • Předchozí zkušenosti s vývojem / architekturou SW
  • Pokročilá angličtina (B2) - denní použití (mluvené i psané)
  • Silné organizační schopnosti a umět stanovit si priority
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba (9:30 – 16:00 pevná)
  • Home Office (1 den/ týdně): závisí na dané pozici
  • 25 dní dovolené (dny dovolené navíc v případě loayality)
  • 2 Sick Day/ročně
  • 1 den volna ročně na CSR aktivitu
  • Roční výkonností bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5%
  • Příspěvek na životní pojištění příspěvek až 8.000,-Kč/rok
  • Cafeterie 14.000 Kč/ rok
  • Vánoční dárek v podobě 3.000 Kč/bodů ke konci roku
  • Extra body navíc v případě pracovního nebo životního jubilea
  • Stravenky
  • MultiSport karta (hrazeno přes Cafeterii)
  • Hodiny Jogy a Pilates zdarma
  • Káva a čaj v kuchyňce každý den
  • Ovocné pondělky
  • Jazykové kurzy výuky angličtiny (malé skupiny, výuka na pracovišti)
  • Zázemí pro sportovce a cyklisty (hlídané parkoviště, sprchy)
  • Výhodné nákupy u našich partnerů