Software Engineer | PRAHA | 80 - 130 000 CZK

Plný úvazek
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-16-405033
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme vášnivý tým, který se zaměřuje na vytváření moderních technologických řešení pro podnikatele a firmy. Naším cílem je přinášet do firemního světa technologie, které jsou běžně používány v osobním životě našich klientů. Pracujeme agilně a naše týmy jsou sestaveny z odborníků nejen v oblasti IT, ale i obchodu.

Co můžete očekávat:

Spolupráci s týmem softwarových inženýrů

Návrh a vývoj webových aplikací pro firemní zákazníky v cloudové infrastruktuře (Azure).

Implementaci technických inovací se zaměřením na zvýšení výkonnosti a efektivity softwarového inženýrství.

Aktivní účast na všech fázích vývoje softwaru (Secure Software Development Life Cycle).

Vytváření automatizovaných testů pro zlepšení kvality produktů.

Požadavky

Náš Technologický Stack:

Programovací jazyky: Kotlin, Java

Frameworky: SpringBoot, React

Technologie: REST API, Kafka, GitHub, Jira

Cloudové platformy: Azure, Openshift, Kubernetes

Databázové systémy: ElasticSearch, PostgreSQL, MongoDB, Cosmos DB, Redis

Nástroje: IntelliJ, Split.io, Docker, Jenkins, Terraform

Na co si ve svém týmu zakládáme:

Zaměření na potřeby klienta: Klíčovým prvkem všeho, co děláme, je uspokojení potřeb našich klientů.

Spolupráce: Věříme, že společné úsilí týmu vede k lepším výsledkům. Otevřeně komunikujeme a využíváme zpětné vazby jako nástroj k posunu vpřed.

Vzdělávání: Jsme otevření zkoušení nových věcí a přijímání efektivních technologických řešení.

Odpovědnost: Držíme se za řešení, které navrhujeme, a neustále ho zdokonalujeme.

Benefity

Co vám nabízíme:

Možnost věnovat 20% času non-delivery aktivitám (vzdělávání/technický dluh).

Práci s AI nástroji (ChatGPT, GitHub Copilot).

Hybridní režim práce (3 dny home office, 2 dny v kanceláři na Budějovické).

Volbu notebooku (Windows nebo MacBook Pro 16" M2).