SMĚNOVÝ MISTR | Vysočina / Brno venkov

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-30-345982
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám zkušeného mistra do výrobní společnosti. ALE... Takových pozic je všude habaděj a pravdou je, že mistrem se může cítit kde kdo. Tak co myslíte, jste to právě Vy?

Jednak hledám nadšence, který doslova ocení volný prostor pro zlepšování a inovace. Hlásit problémy totiž není žádné hrdinství. Proto hledám parťáka, který bude s kolegy vymýšlet, hledat řešení, nesloží se z prvních nezdarů a hlavně ho to bude bavit. A věřte, že tady dostanete pro změny zelenou a dají se realizovat poměrně rychle.

Pak taky hledám lídra, který bude pro svůj tým férovým šéfem. S tím se někdo rodí, někdo to získá letitou praxí. Zkrátka mistr, který si umí udržet autoritu. Zasáhne tam, kde je třeba, ale zároveň pochválí tam, kde je to na místě.

Jako zkušený mistr už jinak víte, jaké úkoly s takovou pozicí souvisejí. Tak co říkáte - chcete to zkusit? Pošlete mi svůj životopis a řekneme si další detaily.

Požadavky
  • technické SŠ vzdělání
  • zkušenosti s řízením výrobního týmu na pozici mistr / vedoucí směny
  • AJ alespoň pro základní komunikaci i slovem
  • technický přehled (především vítáme kovovýrobu)
  • velmi dobré organizační dovednosti a aktivní přístup
  • důležitá je pro nás schopnost komunikovat a řídit svůj tým lidí
  • ochota práce ve 3 směnném režimu
  • MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 13. mzda
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované závodní stravování s bohatým výběrem, kantýna
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • firemní akce