Směnový mistr

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-18-393590-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní závod na ústecku obsazujeme pozici Směnového mistra !

Vaší náplní práce bude především:

  • Řízení plynulé výroby s ohledem na dodržení požadavků kvality a termínů výroby
  • Podpora při zavádění nových výrobních programů.
  • Plnění stanovených cílů Společnosti (KPI).
  • Koordinace a spolupráce s ostatními úseky firmy
  • Vedení a hodnocení týmu svých podřízených.
Požadavky
  • Standardní pracovní návyky, pozitivní myšlení a ochotu se učit.
  • Zdravý přístup k pracovním úkolům.
  • Smysl pro týmovou práci a spolupráci na dosažení dobrých výsledků.
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (N-O-R 7,5h).
  • Praxi z obdobné pozice nejlépe v automotive.
  • Min. střední odborné vzdělání.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti.
Benefity
  • Bonus až do výše 15%
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Příspěvek na dopravu
  • Životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou