Skladník/ce ve výrobě až 42 400Kč

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 42 400 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-18-406257
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme spolehlivého a zkušeného jedince na pozici Skladník/Operátor výroby do naší farmaceutické společnosti. Pokud máte vášeň pro efektivní skladování, komunikaci mezí a jste připraveni přijmout výzvu v rychle se rozvíjejícím prostředí, pak jste tím pravým člověkem pro nás!

Co budete na pozici dělat?

  • Přijímání, vydávání, skladování a sledování výrobního materiálu
  • Čas od času výpočet procentuální hodnoty a práce s systémem SAP
  • Nebude to jen práce skladníka, ale také navažování a vzorkování surovin
  • Vedení odborné dokumentace
  • V pracovním prostředí bude probíhat komunikace s kolegy napříč různými odděleními

Mzda:

Třísměnný provoz – pondělí – pátek – ranní, odpolední noční: až 42 400 Kč (základní mzda + směnové příplatky + měsíční bonus 4 400 Kč po zkušební době)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky
  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení
  • zkušenost s prací ve skladu
  • Základní znalost práce na PC
  • SAP vyhodou
  • Zkušenost s retrak vozíky
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • fyzická zdatnost
Benefity
  • nástup do kmene společnosti
  • měsíční bonus až 2 400 Kč
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • týden dovolené navíc
  • až 5 dní sick days
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku
  • obědy v jídelně od 30 Kč, noční a víkendové směny se stravenkou v hodnotě 70 Kč
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • práce v čistém a klimatizovaném prostředí