SKLADNÍK / OPERÁTOR / DĚLNÍK, Panenské Břežany, až 28 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
13-18-356674
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě hledáme OPERÁTORY/DĚLNÍKY do potravinářské výroby, kteří se postarají o správný chod linky. S tím souvisí také doplňování materiálu a kontrola kvality výrobků.

Zároveň také hledáme SKLADNÍKY do mrazírenského skladu. Na starosti budete mít příjem a výdej zboží dle dokumentace a práci s VZV i paletovým vozíkem.

Lokalita: Panenské Břežany (Sever Prahy)

Mzda: fixně 25 000 Kč/měs. + příplatky za směnný provoz cca 500 Kč + skladník příplatky za práci v chladu 10%

Požadavky
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenosti na obdobné pozici
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • smlouva na dobu neurčitou