Skladník i BEZ PRAXE až 23 000 Kč !

Plný úvazek
Mzda
21 000 - 23 000 Kč
Referenční číslo
3-21-327688
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěli by jste začít s prací ve skladu, ale bojíte se, že Vás nepřijmou bez zkušeností? Nám to nevadí, vše Vás naučíme a potřebná osvědčení a školení Vám zařídíme!

Pokud jste již zkušený skladník, je to samozřejmě výhodou.

Jedná se o práci ve skladu ve 2 směnném provozu!

Náplní Vaší práce bude příjem a výdej balíků, naskladňování, manipulace i za pomoci VZV.

Požadavky
  • Především vlastní motivace
  • Chuť pracovat v 2 směnném provozu (6-14 , 14-22)
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup
  • Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
  • Za stoprocentní docházku dostanete měsíční docházkový bonus 2.000 Kč
  • V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy