SKLADNÍK

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
16-10-389851
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovné skladníky! Do třísměnného provozu velké firmy. Nabízíme stabilní zázemí, fajn kolektiv a dobré ohodnocení.

Vhodné i pro absolventy.

Co u nás budeš mít na starost:

  • vychystávání materiálu ze skladů dle plánu a výrobních zakázek
  • zásobování materiálem a přepravními obaly svěřený úsek
  • převoz materiálu, odvozy hotových výrobků zpět do skladu
  • provádění převodů materiálu pomocí čteček
  • mají zodpovědnost za správnost navezeného materiálu, naskladnění, označení materiálu do výroby

Občas práce o víkendu. Za víkend příplatky.

Požadavky

Jak si tě představujeme:

  • pracovník, pro kterého není problém třísměnný provoz
  • motivovaného člověka, jehož předchozí zkušenosti jsou výhodou
  • pečlivého, zodpovědného, spolehlivého a samostatného kolegu

Těšíme se na tebe!

Benefity
  • 13. plat
  • docházkový bonus - za 100% docházku 1300kč/měs. navíc k platu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč)
  • příspěvek na sport a kulturu - 1500 měsíčně
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny za doporučení zaměstnance na vybrané pozice
  • příspěvky na životní jubilea