SÍŤOVÝ TECHNIK JUNIOR | 30 000 - 35 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-15-396802-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ABSOLVENTI A JUNIOŘI VE SVĚTĚ IT, MÁME PRO VÁS ZAJÍMAVOU NABÍDKU!

Hledáme člověka na pozici JUNIOR SÍŤOVÝ TECHNIK. Máte drobné zkušenosti a hodláte na nich rozjet vaši kariéru? Pak by vás právě tahle pozice mohla zajímat.

Co by vás konkrétně čekalo jako náplň práce?

  • Správa síťové infrastruktury (routery, switche, firewally, kabelové rozvody)
  • Analýzy a řešení problémů, událostí a incidentů
  • Správa podpůrných serverů v rámci oddělení
  • Instalace zákaznických serverů
  • Správa oznámení třetích stran a komunikace s nimi (CSIRT)
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání
  • Power-user znalost práce s PC
  • Základní znalost síťových technologií a protokolů (TCP/IP)

Výhodou:

  • Zkušenost s Linux
  • Způsobilost v elektrotechnice (dříve vyhláška č. 50)
  • ŘP sk. B
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Placená pracovní pohotovost (po zapracování)
  • Stravenková karta
  • Sick days
  • Vzdělávací kurzy (jazykové i odborné)