SÍŤOVÝ TECHNIK | 45 000 - 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-15-399392-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

SÍŤOVÍ TECHNICI, HLEDÁME VÁS!

Na Českokrumlovsku se nám otevřela pozice SÍŤOVÉHO TECHNIKA. Máte právě vy předpoklady se o pozici ucházet? Konkrétnější představu vám dá i standardní náplň práce:

  • Správa síťové infrastruktury (routery, switche, firewally, kabelové rozvody)
  • Analýzy a řešení problémů, událostí a incidentů
  • Správa podpůrných serverů v rámci oddělení
  • Instalace zákaznických serverů
  • Správa oznámení třetích stran a komunikace s nimi (CSIRT)

Mzdově se budete pohybovat v závislosti na vašich zkušenostech a znalostech.

Požadavky
  • Angličtina na úrovni A2 (mírně pokročilá)
  • Znalosti v oblastech:
  • správy, architektury a zabezpečení LAN/WLAN/WAN sítí
  • routovacích protokolů (OSPF, BGP)
  • správy služeb sítě (DNS, DHCP, VPN)

Znalost síťových prvků Cisco a Fortinet VÝHODOU

Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Placená pracovní pohotovost (po zapracování)
  • Stravenková karta
  • Sick days
  • Vzdělávací kurzy (jazykové i odborné)