ŠIKOVNÍ OPERÁTOŘI/ŠIKOVNÉ OPERÁTORKY do Karviné

Referenční číslo
4-18-359522
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ani při aktuálním dění nepolevujeme a stále Vás potřebujeme v práci. Pomáhejte i nyní těm nejvíc potřebným - lidem ve zdravotnictví - přijde s námi kompletovat zdravotnické sety.

  • Práce od pondělí do pátku - ranní, odpolední, noční = víkendy volné
  • Práce vhodnější pro ženy

Nástup IHNED

Pracoviště: KARVINÁ

Požadavky
  • praxe ve výrobě výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • možnost práce na třísměnný provoz
Benefity
  • prémie až 10%
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • docházkový bonus ve formě Unišeků (poukázky využitelné na sportovní aktivity, bazény, rekreaci apod.)