SERVISNÍ TECHNIK | zabezpečovací systémy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-10-385674
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

EZS, EPS, CCTV pokud víš, o čem mluvím, jsi člověk, kterého hledáme.

Jsme fajn parta, ale zákazníci přibývají a my se potřebujeme taky rozšířit. Pokud máš zkušenost s bezpečnostnímy systémy a baví tě je servisovat a oživovat, ozvi se nám, máme co nabídnout.

A pokud tě zajímá, kam všude standartně vyjíždíme, tak jsou to docela zajímavá místa: hrady, zámky, zahrady, ale není výjimkou, že se podíváme do muničních skladů, armádních středisek, do podzemí a do trezorů.

Výjezdy přes noc neděláme, na oběd můžeš na firmu a na večeři jsi doma.

Požadavky

MĚL BY SES ORIENTOVAT:

  • Praxe v oblasti bezpečnostních systémů EZS, EPS, CCTV
  • Řidičský průkaz sk. B
  • minimálně vyhláška 50, §6
Benefity

CO TI RÁDI NABÍDNEME NA OPLÁTKU:

  • 5 týdnů dovolené
  • 1000kč stravenkový paušál ke mzdě/měsíčně.
  • pohyblivé finanční oodměny za dosažené výsledky
  • přidělené auto - možno používat k soukromým účelům
  • telefon s firemním tarifem, notebook
  • multisport karta
  • kolektiv fajn lidí
  • stolní fotbálek na odreagování, televize, je to tu u nás hezký
  • dobrá dopravní dostupnost, vč. možnosti parkování na firemním parkovišti
  • k dispozici vybavená kuchyňka, autem kousek do restaurace
  • možnost půjčit si firemní chatu v Jeseníkách
  • dvakrát ročně pro celý tým pořádáme zábavné dny, v letě sportovní den s večerním občerstvením, v zimě vánoční kulturní představení (divadlo, koncert)