SERVISNÍ TECHNIK | VYSOKÉ MÝTO

Plný úvazek
Mzda
33 000 - 35 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-18-407299
Popis pozice

Co tě na pozici čeká:

  • pravidelné kontroly a zkoušky funkčnosti stabilních hasicích zařízení
  • drobné servisní úkony spojené s pravidelnou údržbou strojní a elektro stabilních hasicích zařízení
Požadavky
  • vzdělání technického zaměření
  • schopnost práce s PC (vystavování protokolů a psaní e-mailů)
  • ochotu cestovat (v rámci ČR) – každý den
  • ochota k občasnému přespání mimo domov
  • ŘP skupiny B
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost kariérního růstu