Servisní technik | PRAHA | služební vůz

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-356230
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické vzdělání a jste manuálně zruční? Chcete pracovat u jedné z nejlepších společností ve svém oboru? Čtěte určitě dál:

Pojďte se realizovat v oblasti servisu strojírenských zařízení! Potřebujeme právě Vás!

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti servisu drobných strojních výrobků (vakuová technika), hledáme kandidáta na pozici Servisní technik.

Náplň práce:

  • Zhruba 50 % práce na dílně/kanceláři a 50 % u zákazníka
  • Nastavení a případná instalace drobných strojních výrobků
  • Komunikace s dodavateli z Německa (angličtina)
  • Řešení technických závad
  • Nastavování řídících CNC/PLC systémů
  • Občasné cestování
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru - elektrotechnika
  • Vyhláška 50/78 sb. VÝHODOU (nutné elektro vzdělání pro absolvování vyhl. 50)
  • Manuální zručnost s citem pro IT
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časová flexibilita
  • Komunikativnost vůči zákazníkům (část zakázek si technik domlouvá sám)
Benefity
  • Firemní auto
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Mobilní telefon
  • Profesní a finanční růst
  • Podíl na zisku (provize ze zakázek)
  • Místo výkonu práce Praha s možností cestování