SERVISNÍ TECHNIK | OD 48 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
48 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-18-406959
Popis pozice

Jste technicky zručný a máte zkušenosti s údržbou a opravami zdvihacích zařízení? Přidejte se k našemu týmu!

Náplň práce:

  • Provádění pravidelných inspekcí zdvihacích zařízení
  • Kontrola a výměna opotřebitelných dílů (například stykače, ovladače, brzda, lana, řetězy, kola)
  • Diagnostika závad v elektrosystému a stažení dat z řídící jednotky
  • Výměna vadných dílů elektro (například stykače, řídící deska, enkodér, motor)
  • Montáž a modernizace zdvihacích zařízení

Pokud máte zájem o tuto pozici a chcete se stát součástí našeho týmu, neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na vaši odpověď.

Požadavky

Od kandidáta požadujeme:

  • Vyhlášku 50/78 Sb. min §6 (elektrikář, elektromechanik)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • Zkušenosti z oboru velkou výhodou
  • Samostatnost, pečlivost
  • Vyšší vzdělání vítáno
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Revizní technik EZ nebo ZZ výhodou
Benefity

Na oplátku ponoukáme:

  • Perspektivní práci u zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Vybavené auto, notebook, telefon iPhone (nástroj pro digitální reportování)
  • Výjezdy k zákazníkům z místa bydliště
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Pravidelná odborná školení, podnikové jazykové kurzy
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Roční odměna a vánoční bonus
  • Zaměstnanecké akcie