SERVISNÍ TECHNIK – JIHOČESKÝ KRAJ – TÁBOR – ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 37 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-404561
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovnho mechanika/technika s elektrotechnickou vyhláškou! Zároveň někoho, kdo bydlí v jihočeském kraji, kvůli vyjíždkám ke klientům.

Co má náš servisní technik na starosti?

  • Opravy zařízení (např. ledničky, nápojové automaty nebo výčepní zařízení) ve svěřeném regionu.
  • Pravidelnou údržbu zařízení (mehcanická údržba, sanitace, čistění a proplach).
  • Revizní kontrolu zařízení.
  • Zodpovědnost za inventuru svěřených náhradních dílů, nářadí a ochranných pracovních pomůcek.

Nástup: co nejdříve

Směny: jedna směna

Mzda: 32 000 Kč plus 15 % bonus

Požadavky
  • SŠ vzdělání oboru elektro,
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6, nebo NV č. 194/2022
  • Řidičský průkaz – skupina B;
  • Bydliště ve svěřené lokalitě – ideálně Tábor, Č. Budějovice a okolí.
  • Samostatnost
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti; zvládání stresových situací
Benefity
  • 15 % měsíční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days/ rok
  • stravenkový paušál
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • pitný režim
  • fasování a nákup produktů společnosti
  • sužební auto pro cestu z místa bydliště na pracoviště a zpět
  • mobilní telefon