SERVISNÍ TECHNIK | JEŘÁBOVÁ TECHNIKA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
12-30-346248
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás servisní činnost, ale nechcete držet neustále pohotovost? Přejete si být pánem svého času? Zkuste tuhle pohodovou servisní pozici pro jednoho z nejstabilnějších zaměstnavatelů v regionu!

Aktuálně sháníme SERVISNÍ TECHNIKY pro Olomoucký kraj.

Náplní práce bude:

  • samostatná a zodpovědná montáž, oprava a údržba jeřábové techniky
  • instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
  • podpora prodeje
  • po zaučení práce z domova, v kanceláři budete jenom jednou za čas

K dispozici je služební auto.

Požadavky
  • minimálně vyučen v oboru elektrikář, elektromechanik
  • zkušenosti z oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk. E,B
  • MS Office
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10 m)
  • příležitostně je třeba i práce v noci (pohotovost 1x za 6 týdnů)
  • zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6
  • samostatnost, pečlivost
Benefity
  • roční odměna a vánoční bonus
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podnikové jazykové kurzy
  • odměny při pracovních a životních výročích