SERVISNÍ TECHNIK | JABLONEC NAD NISOU

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
110-10-405978-1
Popis pozice

Hledáme zkušeného servisního technika! Pokud máte zkušenosti v oblasti diagnostiky, oprav a údržby zařízení, přidejte se k našemu týmu!

  • Realizace demontáží a čištění zařízení
  • Diagnostika a řešení mechanických a elektrických problémů s konzultacemi o nákladové efektivitě oprav se zákazníkem
  • Provádění mechanických a elektrických oprav
  • Uskutečňování revizních zkoušek a dalších nezbytných kontrol elektrických zařízení dle platných normativů ČSN
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Praxe na obdobné pozici
  • Splnění podmínek vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 a výše
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost týmové práce
  • Komunikativnost a asertivita
Benefity
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Sick days
  • Vitamínové balíčky
  • Teambuildingové akce
  • Možnost kariérního postupu