SERVISNÍ TECHNIK | AŽ 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-18-402109-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z oblasti servisu strojů a výrobních linek? Domluvíte se anglicky a nevadí Vám cestování?

Pak hledáme právě VÁS!

Mezinárodní společnost působící v oblasti návrhů, instalace a servisu strojů hledá vhodného uchazeče na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA.

Náplň práce:

  • Instalace a servis zařízení u zákazníka
  • Práce na projektech v ČR a zahraničí
  • Dohled nad dokončením prací ve stanovené lhůtě
  • Práce na instalaci zařízení a uvedení do provozu
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • Pravidelné reporty nadřízenému
Požadavky
  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Vyhláška 50 § 6
  • Znalost AJ pro denní využití
  • Zkušenost z oblasti instalace, uvedení do provozu nebo servisu strojů/výrobních linek
  • Velkou výhodou je znalost výrobních linek z potravinářského průmyslu
  • Komunikační schopnosti
  • Ochota cestovat (střední a východní Evropa)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Roční odměny
  • automobil i k osobním účelům
  • příspěvek na stravování
  • mobil a notebook
  • práci na dobu neurčitou