SERVISNÍ TECHNIK

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-30-335382
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro českou společnost, která se zabývá dodávkami zkušební techniky a působí v Česku a na Slovensku, hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA.

Jste začínající nebo i zkušenějšího servisní technik? Chcete pracovat pro společnost, který se řadí mezi ty nejlepší ve své oblasti?

Skvělé, pak čtěte dále!

Co je náplní práce?

  • Záruční i pozáruční servis zařízení u zákazníků na Moravě a na Slovensku.
  • Provádění preventivních prohlídek a v případě oprav, specifikací a objednání náhradních dílů.
  • Instalace zařízení do provozu včetně školení obsluhy.
  • Technická podpora zákazníků i vlastních obchodních zástupců.
  • Administrativní úkony spojené s plánováním, prováděním a vykazováním servisní činnosti.
Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Elektrotechnické vzdělání, mít v držení vyhl. 50 §6 a znalost hydraulickým systémů
  • Uživatelská znalost PC, kdy budete také pracovat na denní bázi se servisním softwarem.
  • Podmínkou je mít řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota cestovat v rámci ČR a SR, kvůli předem plánovaným výjezdům za zákazníky.
  • Mít anglický jazyk na komunikativní úrovni, kvůli komunikaci se zahraničními dodavateli a pro účast na školeních v zahraničí.
Benefity

Co Vám zaměstnavatel poskytne na oplátku?

  • Stabilní spolupráci na HPP ve firmě s kvalitními výrobky a prvotřídní technologií.
  • Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem, měsíční a roční bonusy.
  • Jazykové kurzy a odborná školení i u zahraničních partnerů pro Váš neustálý rozvoj.
  • Mobilní telefon, notebook, stravenky a služební auto i k soukromým účelům.
  • 5 týdnů zaslouženého odpočinku a příspěvek na penzijní pojištění.
  • Firemní večírky a barbecue v době oběda.