SERVISNÍ TECHNIK

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-18-350539
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici servisního technika? Absolvování střední nebo vysoké školy v oboru elektrotechniky? Zvládáte komunikaci i v technické oblasti v anglickém jazyce? Máme tu příležitost právě pro Vás na pozici: Servisní technik do dceřinné společnosti irského koncernu, obchodujícího s materiály, přístroji a nástroji pro průmyslovou výrobu, zejména elektro - oblast pájení.

  • servisní práce na pobočce v Brně nebo u zákazníků v rámci ČR i SR
  • technická podpora obchodních zástupců
  • komunikace se zákazníky, poradenství
  • objednávky potřebných náhradních dílů
Požadavky
  • znalost AJ - školení v zahraničí, všechny manuály, informace v cizím jazyce, komunikace s vedením a kolegy v zahraničí
  • SŠ/VŠ ideálně technického směru – výhodou elektrotechnika
  • praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • samostatnost, proaktivnost, zodpovědnost
  • týmový hráč, ochota učit se novým věcem
Benefity
  • automobil i k soukromým účelům
  • stravenky
  • vánoční bonus