Servisní mechanik !

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-18-370812
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zručný člověk? Domluvíte se anglicky či německy ? Nevadí Vám čas od času někam vycestovat ? Láká Vás práce ve stabilní, výborně hodnocené firmě ?

Hledáme servisního technika !

  • Přejímky systémů u dodavatelů a jejich následná instalace
  • Účast na školeních u nových systémů a předávání znalostí výrobnímu personálu
  • Technická podpora ostatních útvarů společnosti
Požadavky
  • Minimálně SOU vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §5 (lze obnovit/ rozšířit)
  • Ochotu cestovat a vzdělávat se
Benefity
  • Čekají Vás letní a zimní prémie
  • Čisté a moderní pracoviště
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Máme pro Vás Benefit program * Cafeteria Sodexo

Možnost profesního rozvoje absolvováním odborných a jazykových školen