Servisní mechanik !

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-18-364313
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste manuálně zručný člověk? Domluvíte se anglicky či německy ? Nevadí Vám čas od času cestování ? Láká Vás práce ve stabilní, výborně hodnocené firmě ?

Hledáme servisního technika !

  • montáž jednotlivých částí a celků výrobních zařízení
  • výroba drobných dílů podle výkresové dokumentace (v elektronické formě) nebo podle individuální potřeby montáže
  • instalace kabelů, snímačů, řídících a ovládacích prvků na výrobní zařízení
  • údržba a opravy stávajících výrobních strojů a zařízení
  • možnost výjezdů i do zahraničí
  • práce na ranní a odpolední směně
Požadavky
  • technické vzdělání
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • schopnost domluvit se anglicky či německy
Benefity
  • 13 plat
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování, Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, * Možnost si napracovat hodiny
  • Možnost delšího neplaceného volna
  • Zahraniční pracovní cesty