SERVISNÍ INŽENÝR| CESTOVÁNÍ |AŽ 80 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
4-10-404782-4
Popis pozice

Preferuješ práci v terénu? PLC systémy máš v malíčku? Máš vzdělání technického směru a komunikativní angličtinu? Rád cestuješ? Dokážeš číst v elekro výkresech? Vyhláška 50? Láká tě nadstandartní mzda?

Pak hledáme právě TEBE!!!

Pracovní náplň:

  • servis PLC a SCADA systémů
  • revize a zprovozňování kontrolních systémů
  • kontrola průběhu jednotlivých aktivit s ohledem na plán
  • reporting
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v elektro oblasti
  • vyhláška č. 50/1978 sb.
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost Siemens Step7 nebo TIA, Citect SCADA
  • čtení výkresové dokumentace
  • ochota cestovat a pobývat dlouhodobě v zahraničí
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelné odměny
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění
  • Flexi Pass poukázky
  • firemní akce