SERVISNÍ ELEKTRO TECHNIK | Bez cestování | Benešov

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-18-351940
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodního výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení, stabilní českou společnost s mezinárodním působením hledáme zkušené kandidáty na pozici:

Servisní elektro technik

Náplň práce:

  • Servis a oprava el. částí zdravotnických strojů, plošných spojů, menších el. zařízení apod.
  • Diagnostika a nastavení elektronických desek a přístrojů
  • Opravy závad a předcházení chybám
  • Provádění příslušných záznamů (kontrola, oprava, neshoda)
  • Aktivní vyhledávání možných zlepšení
  • Mezinárodní servis - většinou větší a komplikovanější zařízení
  • Servis probíhá vždy na firmě; není nutnost nikam cestovat
Požadavky
  • Minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru (podmínkou)
  • Zkušenost z obdobné pozice
  • Schopnost číst technické výkresy
  • Pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat v týmu
  • Vyhláška 50
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů placené dovolené
  • 4 dny Sickday
  • Vánoční odměny
  • Možnost přivýdělku formou přesčasů
  • Roční příspěvek 10 000 Kč forma kafetérie (po 1. roce navýšení příspěvku na 16 000 Kč); (možnost výběru: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, sport, cestování, vzdělávání, kultura, zdraví, tištěné knihy, Multisport karta, ostatní služby)
  • Přátelský kolektiv, čisté pracovní prostředí
  • Skvělá dopravní dostupnost - blízko autobusového i vlakového nádraží; z Prahy autem 40 min
  • Firemní akce (sportovní akce, vánoční večírky ..)
  • Věrnostní prémie
  • Výhodný firemní telefonní tarif i pro rodinné příslušníky a kamarády
  • 2x ročně víkendová akce pořádaná firmou pro zaměstnance
  • Sportovní akce, opékačky, …