SEŘIZOVAČ/ ÚDRŽBÁŘ | I BEZ PRAXE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
110-18-400962-7
Popis pozice

Hledáme novou posilu, která se připojí do našeho týmu!

Pozor! Vhodné i pro ABSOLVENTY!

Náplň práce:

  • provádění preventivní údržby zařízení a odstraňování závad na používaných strojích
  • zajišťování přípravy zařízení k provozu a jeho seřízení dle požadavků výroby
  • vedení záznamové dokumentace o provedené údržbě a opravě zařízení
  • zabezpečení technického zázemí výroby (klimatizace, čištěná voda, atd.)
Požadavky
  • výuční list nebo maturita v technickém oboru výhodou
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost práce s počítačem
  • svářečské zkoušky a vyhláška 50/78 Sb. výhodou
  • zkouška k provozu plynové kotelny výhodou
  • časová flexibilita
Benefity
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu až 1.400 Kč
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost vzdělávacích programů
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance