SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-18-354520
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci přímo v Olomouci? Máte znalosti pneumatiky? Nevadí Vám pracovat na směny? Pak se těším na Vás životopis.

Budete:

  • zajišťovat chod balící, nebo plnící výrobní linky
  • případně dělat drobné opravy
  • čištit
  • evidovat prostoje a jejich příčiny
Požadavky
  • SPŠ strojní nebo SOU s maturitou v oboru strojním nebo SŠ potravinářského či zemědělského směru, možný také výuční list
  • praxe na pozici seřizovače min. 2 roky, v oblasti potravinářství není nutná, ale vítána
  • znalosti z oboru strojů a zařízení, z oboru pneumatiky, elektroniky a elektra, manuální zručnost, vztah k technice - řidičský průkaz B
Benefity
  • 25 dnů dovolen
  • stravenky v hodnotě 70 Kč
  • odborné i jazykové vzdělávání
  • práce přímo v Olomouci