Seřizovač vstřikolisů

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-18-404679-2
Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač vstřikolisů. K hlavním činnostem ve svěřené pozici je:

  • dohled nad výrobním procesem (až 32 vstřikovacích jednotek)
  • nastavení a udržení správných parametrů
  • kalibrace
  • výměna forem
  • výměna a nastavení předehřívačů a periferií
Požadavky

Požadujeme:

  • teoretické znalosti v případě absolventů
  • praktické znalsoti
  • základní znalost anglického jazyka
  • ovládání Excel, Word
  • ochotu pracovat na 12h směny (R/N v režimu krátký/dlouhý týden)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 110 Kč stravenka/směna
  • 1 000 Kč docházkový bonus
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti
  • Flexi Passy v létě/před Vánoci
  • 500 Kč příspěvek na penzijní připojištění po roce
  • po 3 letech nárok sick day